• lempl

    no ten nadpis je jen upoutavka :D takze kdo pojedete na novorocni vyjizdku? 1.1. 2006?? osobne bych vyrazil i 31.12. 2005 :) navrhl bych nakou klasiku;) tak at to navrhne jecnak neb Gung-Ho dicky vsem;)

    0 0
    • Gung-Ho  

      Mám to v plánu, už sem to konzultoval jak s Darksonem, tak i s Blackym a se Snailem…ale ted bych počkal až se rozjede server v regulérnim režimu

      0 0
      • lempl  

        sem nechtel aby me nekdo predbehl;) btw… tak bych teda jel.. a mozna vam s jecnakem prichystame prekvapeni:D

        0 0
        • cabbage  

          to ze chystas prekvapeni me nedesi, spis by ne vydesilo kdybys chystal normalni vyjizdku:o)

          jako abstinent se hlasim na obe vyjizdky, zvlast 1.1. ocekavam v lesich davy lidi;)

          0 0
          • Gatier  

            On asi myslel 31. vyrazit a 1. sa vratit, popripade az na novy rok :)

            0 0
            • lempl  

              ale wazne bez do ****** jo?!! to melo bejt prekwapeni a ted vsici utecou:/ tak to koukej nak napravit;)

              0 0
            • cabbage  

              no a dat nocni cityterror treba na staromaku:)

              0 0
              • lempl  

                spis nacvik pragl´s schodu:D to bychom ale mohli ne? dat si 2kolecka:D

                0 0
                • cabbage  

                  ale musime davat bacha- pesaci budou vyjimecne ozbrojeni:o(

                  0 0
                  • lempl  

                    aby nas tak jeste sestrelili:/ kdo jim pak bude jezdit po schodech;)

                    0 0
                    • cabbage  

                      mi pripomina, ze uz si dlouho nesestrelil zadnyho ozralu…;) budes mit sanci si zlepsit skore:)

                      0 0
                • McBlacky  

                  není to blbej nápad, dát si půlnoční city terror, ale obávám se že tou dobou už budu mírně pod vlivem :)

                  0 0
    • jecnak  

      A ja cekal rady otcum v tehotenstvi. Tak nic no.

      0 0
      • Medunka  

        Klidne se zeptej, poradim ti

        0 0
        • Lance  

          chci vedet uplne vsechno co muzu a zase co muzu a co nemusi......

          0 0
          • Lance  

            nemusim......

            0 0
            • Medunka  

              muzes doma pomahat a nemusis na bika

              0 0
              • jecnak  

                Me hlavne zajimalo jestli nemam treba nejak prispusobit trening. Treba zaradit vic intervalu, nebo vic vytrvalosti. Takovy ty prakticky veci :-)

                0 0
                • Medunka  

                  Spis trenink na silu, pak budes muset tahat vozik za bikem

                  0 0
                  • goood  

                    A co kdyz bude mit treba trojcata, to pak bude potrebovat sily !:-)

                    0 0
                    • Medunka  

                      Zeptej se Bobka jak trenuje kdyz ceka patercata

                      0 0
                      • chlupaci  

                        Čau Méďo, tak jsem se konečně dostala zase na tyhle stánky. Koukám, hlavně pánové, že o zajímavé nápady nemáte nouzi. No, to já, jako neabstinent budu 1.1. umírat. A jak se říká, jak na Nový rok, tak po celý… To se mám na co těšit… Že bych se raději dala k vám?!:))) … Ale to by pak ze mě byla bikerka a už ne taková sranda při mým pádech, co?

                        0 0
                        • Medunka  

                          Nazdar chlupaci, to jsi jeste o hodne prisla, pac jak to tu padlo, tak tu neni zajimava debata o tehotenstvi a bikovani. Bude to RAK! a pojed 1. s nama. Ja jsem v Praze, tak to se musi vyuzit ne? A co ze z tebe bude bikerka! Aspon se bude na co koukat!!!!

                          0 0
                        • McBlacky  

                          myslím že taky pojedu na tandemu s opicí :)

                          0 0
                • ddd - andy  

                  Zarad vic intervalu a vic vytrvalosti!

                  0 0
    • stařík  

      Už se dnes se vážně zamýšlím, jestli to zvládnu 1.1. od mostu v 9.00 na Jíloviště + hospoda + novorční vyjížďka od 13 hod. z Radotína, nebo něco vynechám ( že by těch 9,00 ? ).

      0 0
    • Twister  

      Ja to věděl, že ta novoroční vyjížďka tu někde musí být, ale tady bych ji nehledal :) Tak já bych se taky nesměle hlásil mezi účastníky. Kdy a kde?

      0 0
    • Darkson  

      jen mne napadlo, to i v tomhle pojedeš na silničce nebo zprovozníš bika?!

      0 0
    • zac  

      A bude nejaka silvestrovska vyjizdka?

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.