Má někdo aktuální reference na Bareše, www.cyklobares.cz.

14 nepřečtených
  • Tomcat

    Má někdo aktuální reference na Bareše www.cyklobares.cz.

    Chtěl bych k němu dát opravit rám rám a nechat ho nalakovat Potřeboval bych výměnit držáku bovdenu pájeno mosazí Vytáhnut decentní promáčknutí horní rámové trubky nebo zakytování.

    Následné nalakování ránu a vnějších nohou vidlice. Žádná prášková barva ale solidní lak má někdo sním zkušenosti ,doporučení nebo co po něm radši nechtít.

    0 0
    • stampee  

      Trochu opráším-

      Davali jsme kolo s prasklou hlavovou trubkou k panu Baresovi do Brandysa na opravu- kouknul na kolo – „neni problem, za tyden bude hotovo, vyvarime,vnitrek vyfrezujeme a pak to staci prestrikat sprejem“, " bude tam jizva po sváru" – to mi zas tak nevadilo.

      Pri predavani mě trochu zarazilo, že o kolo byl nesmyslně opřen nějaký starý rám na výšku, ale neřešil jsem to.

      Kolo jsme s pocitem profesionálně odvedené práce po týdnu prevzali a za těžkeho dešte kolo dovezli domů. Spěchal jsem do práce, tak jsem si odkapávající kolo neprohlížel a odjel jsem.

      Teď si to v klidu prohlížím:

      • na kluzné části nohou vidlice jsou stopy po cernym spreji
      • Vidlice je po „odborném“ zásahu celkově poškrábaná na mnohamístech jedná se o fungl nový- jednou jetý Epicon, který byl bez jediného škrábance!!!
      • barva po tepelném zásahu oprýskana a místa nenastříkaná.
      • povrchová uprava pred lakem odpovida garazovemu bastleni rasplí na kolenia ne odbornemu servisu a dle toho vypada i vysledny vzhled
      • rozebrane znecistene hlavove slozeni dali zpet tak jak bylo – doma jsemsi ho musel rozebrat a vycistit ty kaminky a znecistenou vazelinu…

      Počítal jsem s tím, že si starý lak zbrousim do stracena a nastříkám to, takze bych ve finale vzhled jako takový neřešil, ale takovy vysledek by nemeli vubec pustit z dilny.

      Nechápu, jak orvali lak vidlice a ani si nezakryli nohy pri lakovani.

      Celkově vzato – první zkušenost a jsem hodně nas*anej!!

      Doma na koleně bych to udělal 100× lépe – jen mít patřičnou svářečku.

      Za panem Baresem jeste dojdu a jsem zvedav co mi k tomu rekne.

      0 0
    • stampee  

      máte někdo podobnou zkušenost?

      0 0
    • stampee  

      Pan Bares se ani neobtezoval odpovedet.

      Za pristup a odvedenou praci rozhodne NEMUZU DOPORUCIT.

      Znamym radeji kolo opravim doma sam nez je tam poslat.

      Jen nechapu jak si vyslouzil vehlas v okoli,… asi mel driv jiny pristup- jinak si to neumim vysvetlit

      0 0
      • alinceb  

        Připíšu trošku vlastní zkušenosti. Nenechával jsem u něj nic opravovat – jen pískovat rám. To bylo celkem v pohodě, až na pár místeček u mufen, kde zbyly malé kousíčky barvy.

        K rámu jsem chtěl rovnou vidli z Columbusu. Jednu mi tam našel, vyzkoušeli jsme ji a sedla ideálně. Nastřelil cenu + něco za prožíznutí delšího závitu + něco za zaletování díry pro upevnění brzdy (vidli mám na fixie). Cena hozená 800K – vidle v surovém stavu (opískovaná, čistá). Odpověděl jsem, že si to ještě nechám projít hlavou. Když jsem si pro kolo přišel, byla vidle připravená s cenovkou 550K. Tak jsem ji vzal.

        Co se týče domluvy, tak na vyzvednutí jsem se domluvil už po pracovní době (z práce nestíhačka) a šlo to v pohodě. Na Bareše neřeknu křivé slovo – byl jsem spokojený.

        PS: Bareš tam nedělá sám, má ještě min. jednoho rámaře, tak je možné, že ti to zbastlil někdo jiný…každopádně takhle odfláknutou prací si dobrou reklamu nedělá…

        0 0
        • stampee  

          je mi jasne ze tam neni sam a ze to nejspis delal nekdo jiny.

          Spis me mrzi, ze se k tomu nejsou schopni postavit.

          Na krame jsme se normalne a bez pripominek domluvili.

          O slevu nemam zajem a je mi jasne ze si na nich nic nevezmu a ani od nich nic nechci

          Jde mi pouze o princip pristupu ke svemu „dílu“

          Kazdy by mel zodpovidat za svou odvedenou praci a vedouci/majitel i za lidi se kterymi pracuje.

          To poskrabani bylo uplne zbytecne…

          0 0
      • Tomcat  

        Ano máme tu na Bike-foru.cz zkušenosti kdy někdo za tepla hned sem de něco naprášit.

        Zajisté na to není nic vylhaného , zkresleného , nebo subjektiního. A využil jste všech zákoných prostředků na nápravu.

        0 0
        • stampee  

          za tepla naprášit… :)

          je zde diskusni forum- mel jsem co rict a napsal jsem svou prihodu, zajimalo mne zda nekdo pochodil podobne. a taky jsem napsal ze budu p. Barese kontaktovat a zajima mne co si o tom mysli.

          Poslal jsem email, na ktery nidko neodpovedel, poslal jsem druhy po tydnu na ktery zase nebyla odezva.

          Snazil jsem se dovolat na na internetu uvedena kontaktni cisla- nikdo mi to nikdy nezvedl.

          Na to abych si bral volno a jezdil se ptat co si o tom mysli nemam cas- myslim ze jsem se o kontakt snazil dost.

          .

          .

          .

          .

          „Zajisté na to není nic vylhaného , zkresleného , nebo subjektiního“

          Nejsem si jisty jak jsem to mel pochopit…

          0 0
          • Tomcat  

            že není důvod tomu jak si psal věřit, to si měl pochopit.

            0 0
        • Internaut  

          „…máme tu na Biko-foru.cz ukušenosti…“ – už jsem viděl pár případů těch co mluví jménem lidstva, poctivých spoluobčanů či obyčejných lidí. A vždy to byli to pěkní týpci.

          0 0
          • Tomcat  

            Máme tu možnost vyjádřit svůj názor, máme si tu možnost vyhledat v minulosti, že takovéhle vlákna tu již byla. A podle flame, který se tam strhnul, už tady zkušenosti stím již máme taky.

            0 0
            • Internaut  

              Majestátní plurál (lat. pluralis majestatis nebo též plural maiestaticus, pluralis maiestaticus), někdy též královský plurál, je způsob, kdy panovník nebo jiný vysoce postavený představitel státu nebo církve o sobě hovoří v množném čísle (my namísto já). Tímto způsobem dává mluvčí najevo vážnost svého postavení.

              0 0
              • Tomcat  

                lol a jak se to vztahuje na …Ano máme tu na Bike-foru.cz

                zkušenosti kdy někdo za tepla

                hned sem de něco naprášit… ?

                Nehádal jsem se tam v minulosti jen a tedy tu zkušenost mám jen já.

                0 0
                • Lsdenski  

                  Nechal jsem u pana Bareše přelakovat 2 rámy a vše OK. Možná bych měl malou výhradu že černá barva vyšla trochu světleji, ale lak pěkný. Zajímalo by mne co má konkrétně vliv na to zda je lak tmavší nebo světlejší?

                  0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.