Stribrne sperky s MTB tematikou.

16 nepřečtených
  • pcejka

    Uvazuju o nakym retizku na krk ci naramku, zatim jsem narazil na rakouskej web www.c2-schmuck.com a nemeckej www.cycle24.de/…k/index.html (ten do CR ale neposila) Neznate jeste jiny anebo taky cesky vyrobce (jsou-li)? Vsem predem diky.

    0 0
    • Volf  

      Snad každej šperkař by byl asi schopnej něco podle předlohy udělat. Jinak nejlepší zkušenost jsme udělali v Egyptě, kde ti jejich zlatníci byli schopni během chvilky udělat cokoliv a nejlepší je, že se tam zlato i stříbro prodává na váhu. Manželka si tam nechávala dělat přívěšek podle fotky s super.

      0 0
    • Kikinka  

      Ten náramek na ruku, co vypadá jako řetěz jsem viděla na bikestore.cz. V sekci ozdoby, jinak nevím :))

      0 0
      • Mamutt  

        0n nevypadá jako řetěz, on to řetěz je :-) Ale stačí si odnýtovat potřebnou délku z vlastní ojetiny, spojit karabinkou na klíče a je to zadarmo.

        0 0
        • gumid  

          Jasně, pochybuju, že Wipermann budě dělat bižů. Jinak super cena, ale pouze u velikosti S, u L 1250,– za kousek řetězu, mno…

          0 0
        • Kikinka  

          tak sorry noo, takový detail :DDD

          0 0
        • JFB  

          retez to je, ale ne v realny velikosti. nevim jestlis to nekdy videl nazivo, ale je to mensi meritko…

          0 0
          • mastihuba  

            sem ho dokonce koupil, ale byl to takovej lagryc, slízala z toho povrchová úprava a ve finále jsem ho po 14ti dnech někde ztratil z ruky.

            0 0
            • pepino  

              :-))Já ho ztratil na kalbě ten den, co mi přišel:-)

              0 0
              • MARIN  

                tak me vydrzel asi 3mesice nez se nekam v nestrezenem okamziku z ruky odporoucel

                0 0
                • mastihuba  

                  hlavně že nám udělal radost že :)))

                  0 0
                  • SELMIRA  

                    Jste mi pripomneli, ze ten retez z bajkstorua mam taky! Uz vic jak rok. Pekne doma v krabicce…

                    Jinac asi pred 2 nebo uz 3 (?) lety jsme jeli Meridu a pak jsme se stavili na Macoše. A tam ve stánku s suvenýry a bižu, vedle pokladny, jsem koupila přívěsek na retizek – stribrny kolo, místo převodníku má kamínek. Je to pěkný, ale řekli mi, že je to kolo silniční. Tak ho mam taky doma v krabičce. :o))

                    0 0
                  • hydrant  

                    když se vám roznejtuje řetěz na zápěstí, to s sebou nemáte nejtovač :-) ?

                    0 0
    • mar_tin1  

      ale co ty ceny u tech rakusaku? trochu moc, ne?

      0 0
    • djano  

      Kup si pozlateny Rohloff.

      0 0
    • JMT  

      neco takovyho je v biketunelu na krame, odkaz mam v profilu (na netu to neni)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.