• Schumi

    Chci koupit novou přehazovačku Shimano LX.Nevíte jaký je rozdíl mezi technickým označením M570 a M580.Na Bikestore jsem u M580 našel poznámku inverzní pružina.Nevíte co to znamená.

    0 0
    • Daf  

      Tzn. ze budes palcem radit na tezsi prevody.

      0 0
    • Zdenal^ZUX  

      Opacny chod: Palcem radis tezsi prevody (mensi kolecka). Da se na to rychle zvyknout, nekomu to vyhovuje nekomu ne.

      0 0
    • mar_tin1  

      ze to radi opacne, palcem na tezsi a ukazovackem na lehci prevod (teda pokud mas rapidfire packy). nebo take, ze kdyz je lanko povolene, prehazka je na nejvetsim pastorku. m580 je nove lx 2005, m570 je klasicke lx.

      0 0
    • vlk  

      580 je nový model opri loňskému 570.580 má inverzní chod.-bede ti to na páčkách řadit přesně obráceně, má tužší konstrukci a nemá gumové těsnění proti nečistotám u lanka.

      0 0
      • RBbur  

        Ta absence těsnění mi přijde jako krok zpět, ředí 580 dobře i když ji nečistíte?

        0 0
        • Vymi  

          jo je to bezva ta nova LX prehazka… ale prvni dojem byl velmi vtipny… proste to serizovat opacne :-) radi dobre a je opravdu silna!

          0 0
        • vlk  

          no docela jo, on se dostával bordel i přes to těsnění u té staré-takže je to nastejno.Já tam ale nakonec dal takovou tu gumovou koncovku co dělá aligator.-stála mě 24 Kč a teď je to úplně bez chyby.

          0 0
          • vlk  

            Jo já mám XT ale to by mělo být v tomto ohledu stejné

            0 0
            • Raydowe  

              taky XT, s opacnym prehadzovanim som spokojnejsi… chce to len zvyknut, al uz nemavam ten pocit ze som nevedel kam zaradit, pretoze packy boli opacne na presmikacy a na menici. Teraz je to velka packa, velky prevod, mala packa, maly prevod…:))) ako pre

              0 0
              • Raydowe  

                … ako pre debilov, cize pre mna .:)))

                0 0
                • SID  

                  ja tu LX testnu vypada velmi dobre az na inverzni razeni ale budiz ale pokud je tuha a pruzi tak je to good

                  0 0
                • Schumi  

                  Tak jo, ukecali jste mně. Objednávám model 2005, tzn. 580.Díky za informace a rady.

                  0 0
                  • widlicka  

                    Ja uz som objednal LX 580 GS uz nech je doma…

                    0 0
                    • architekt  

                      Ja taky tak. Zitra by to mohlo dorazit i s furou dalsich veci na novy bike :-)

                      0 0
                      • widlicka  

                        Ked bude po letnej brigade tak aj ja budem objednavat furu veci:)…vratane novej vidly:)

                        0 0
                        • architekt  

                          vidli jsem mel jako prvni, uz mi smutne lezi v pokojiku skoro 2 tydny :-) Ale pristi patek by se uz melo skladat. Uz se tesim az o weekendu vyjedu… snad to vyjde :-)

                          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.