• steel is real

    nemate nekdo zkusenost s touhle sedlovkou – koupil jsem ji pred mesicem, zkousel jsem vsechno mozny, ale ta sedlovka vydava neskutecny zvuky – je to dost neprijemny. muze to byt tim zamkem ??

    0 0
    • Daf  

      Pochybuji za za to muze sedlovka.

      0 0
    • jecnak  

      Mam ji taky a zadyn zvuky mi nevydava. Zkus promazat trochu cas, kde se sedlovka zasouva do ramu, jinak to nema kde vrzat.

      0 0
    • steel is real  

      ram je novy a vnitřek sedlovy trubky byl promazan – zkusim to jeste jednou, diky za radu. myslim, ze je to sedlovkou (variantu, ze je to v ramu si nemohu pripustit :-))

      0 0
      • jecnak  

        A vrze to kdy? Kdyz sedis a slapes, sedis a neslapes, da se to vrzani nasimulovat nejak na miste kroucenim seldem? Problem je, ze Al ram dost dobre prenasi ruzne zvuky, takze to vubec nemusi byt sedlovka, ale uplne neco jineho.

        0 0
        • steel is real  

          prave jenom kdyz sedim, ram je to ocelovy – simulovat se da kdyz chytnu sedlo a jednoduse s nim zahybu dopredu a dozadu – nejedna se o zadne tikani hodinek je to tak sileny, ze se lidi za mnou otaceji :-)) ram jsem prohlizel celkem peclive nikde zadny problem. problem – ted me napada – u toho rooxe ten zamek nejak se mi to nepodarilo smontovat tak aby vrchni i spodni cast zamku nad i pod lizinami dosedla jako by na sebe – je trochu excentricky – jinak to neslo

          0 0
          • jecnak  

            Nechapu co myslis tim excentricky – musi to tam sednou naprosto presne. Vypada to spis na to, ze ti tam liziny sedla proste nesdi jak maji – musi presne zapdnou do zlabku v zamku sedlovky. Nekterym sedlum se musi trochu pomoct – proste kde nestaci sila pomuze jeste vetsi sila.

            0 0
            • steel is real  

              aha tusil jsem, ze ten popis nebude vyhovujici – mam na mysli pri pohledu z boku… www.volny.cz/steelisreal/ mrkni tady je to ve vetsim rozliseni – je to tam videt

              0 0
              • jecnak  

                Aha, uz chapu co myslis. To ani smontovat tak jak pises nejde – je to dany sklonem sedlovky. Zkus to jeste cely rozdelat a promazat vsechny dosedaci plochy. Pokud mas vlozku v ramu – redukce na mensi prumer, tak to muze taky delat haluze.

                0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.