• HLAVA

    tak nevim měl sem kolo na kterem sem měl delku řiditek 45cm.Těd mam 52cm a jenom by mě zajmalo jakou mate delku a ktera vam vyhovuje

    0 0
    • zonn  

      56cm a snesl bych i širší :))

      0 0
    • lubos  

      nekde jsem cetl , ze to zalezi na sirce ramen. Laboroval jsem s ruznymi sirkami a skoncil jsem u cca 64cm. Pri jizde po rovne silnici ale mam sirku mensi.

      0 0
    • goofy  

      71cm a vyhovuje… :o)

      0 0
    • norman  

      730 mm. Záleží na šířce ramen a na tom, co chceš jezdit. Většina obchodníků cpe lidem příliš úzká řidítka .To je můj názor.

      0 0
      • Meesha  

        Jestli u tebe zalezi na sirce ramen, tak bych se ti nechtel dostat pod ruku! :-))

        0 0
      • Shamick  

        730?A vyrobce?Li­buju si v širokejch klandrech a docela by mě to zajímalo…

        0 0
        • wroum  

          zkus RAZZO a znacku Rental. je to sice na motorku, ale nebudes 1. kdo to ma na kole :-)

          0 0
        • norman  

          Jsou to obyčejný Shamany, stály pod litr, moc hezký nejsou – jsou tenký. Ale na high-endový klandry tehdá už nezbylo a měnit se mi je nechce, už jsem si zvykl.

          0 0
      • icewind  

        720 – roox

        0 0
    • RapMan  

      62cm vlastovky, spokojenost, uzsi bych nechtel…

      0 0
    • zirecek  

      mi vyhovuje 580mm

      0 0
    • zwwak  

      Vlaštovky, asi 62 nebo 64. Kratší bych nechtěl.

      0 0
    • Meesha  

      54cm – nechapu jak se s tema vasima 650+ muzete nekam vyjit?! :-)

      0 0
      • cabbage  

        to si rikal i o mejch 640:)))

        0 0
        • Meesha  

          Zapomnel sem, ze mas jen 640! Ty tvoje mi pripadaj aspon na 700! To bych teda chtel videt ty 720! Takhle bych snad ty hnaty ani neroztah! :-))

          0 0
          • Pebe  

            Tak by sis ty gripy posunul ke středu :-))

            0 0
          • cabbage  

            vzdyt to ani nejsou vlastovky, to jsou jen takovy delsi, lehce zahnuty praseci kosti:) ale lip se s nima zabira pri jizde ve stoje, biky s riditkama pod 60 mi prijdou takovy vratky, proste clovek nema za co zatahnout(tim nemyslim zataceni)

            0 0
      • Volf  

        Jednou už jsem to psal, že to jsou bejvalý rogalisti a nemůžou se rozloučit s hrazdou. Sám mám 58 s rohama, takže cca 54 – 55 skutečnejch.

        0 0
    • wroum  

      xc-68 vlastovky fr-72 vlastovky

      0 0
      • Vašur  

        čím užší, tím menší šance, že tě do nich někdo trefí zrcátkem :-)

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Leda by te predbihala srnka se zpetnejma zrcatkama..... vsiml sis nekde „silnice: 71“ ? Ja ne.

          0 0
        • wroum  

          cim sirsi tim vetsi sance ze se ty trefis, kam potrebujes :-)

          0 0
    • gummo  

      tedka mam delku 56cm a kratsi nebo delsi bych nechtel.

      0 0
    • HASKY  

      Když jsem začínal jezdit tak mi někdo řekl že řdítka mají mít šířku ramen. Tak jsem vazal pilku a seřízl je. Později jsem je vyměnil za širší myslím 54cm a teď na novým mám 58cm. Čím jsu řídítka širší tím je kolo lépe ovladatelné to se hodí pokud jezdíš delší tratě nebo technické pasáže. Ňa zaávodní XC jsem viděl i 45cm ale to jsou silničkáři.

      0 0
      • Belial  

        Já jsem si koupil GTčko, na které byly řídítka Sunrace-vlaštovky (nevím kolik měly, ale mně se zdály strašně široké). Okamžitě po první projížďce jsem měnil za rovné a mnohem kratší, na které jsem našruboval rohy. Výsledek=mnohem lepší a to nejsem žádný silničkář.

        0 0
    • fousac  

      620mm vlastovky, ale uvazuju o 680mm

      0 0
    • Pá-dlista1  

      Stale 68cm na vetsine kol a jeste porad vyhovuje :)

      0 0
    • Daf  

      55.5cm

      0 0
    • vlk  

      nedavno jsem to řešil nakonec jsem zkusil 56 a zůstal jsem u nich.

      0 0
    • MARIN  

      po nekolikaletym jezdeni na 48cm jsem presedlal na 62cm a ty nasledne zkratil na 56cm a uz dva roky to tak nechavam

      0 0
    • Siddha  

      52 ale v posledni par dnech si rikam, ze sem tech 56 mohl nechat…

      0 0
      • -b-n-x-  

        72 cm na fr 68 cm na druhem

        zastavam nazor, ze na sirsich se da riditka drzet uzsim uchopem, pripadne zkratit. Zatim nejvetsi nevyhoda co me tak napada, je vkladani kola do auta. S uzkymi to jde mnohem lip.

        0 0
    • bazi.marko  

      Jezdil jsem 56cm + rohy, letos jsem je vymenil za vlastovky 600cm a musim rict, ze jizda dostala uplne jiny rozmer, kolo se vede jisteji, v tech. sjezdech jsem rychlejsi. Myslim, ze tech 600cm na agresivni xc je dostatecnych, doporucuji vyzkouset.

      0 0
      • duk  

        Ja jsem jezdil původně 52 cm s rohama akorát popádu jsem jeden roh urval tak jsem je uříz na 48 a jezdim bez rohů už 2 roky v pohodě vlaštovky jsem zkoušel a moc mi nesedly, i když na endurovym kole si je dokážu představit na XCčku bych je asi nezkous.

        0 0
    • Lister  

      Tak já trochu zneužiju tohle téma. Potřebuju rovná řidítka, tedy ne vlajdy, ale rozhodně širší tak kolem 60cm. Dají se takové sehnat. V těhdle šířkách už jsem viděl jen samé vlajdy. Chci vozit rohy tak proto ty rovné.

      0 0
      • rock  

        Proč si nedáš rohy na vlaštovky ?

        0 0
        • Lister  

          Protože to vypadá blbě a navíc zvýšení řidítek můžu jednoduše dosáhnou otočením představce nebo přehozením podložek.

          0 0
      • lubos  

        60cm snad ano, ale sirsi ale asi jenom Point 70cm. Myslim, ze Tink nebo kovar je vozi/vozili.

        0 0
      • MartinXC  

        Nad 600 – už asi jen Bontrager Race Lite 620 mm

        0 0
      • MARIN  

        Easton EA70 udavaji sice 580 ale meli 600

        0 0
        • myki  

          Já mám na svým GT 630mm a jsem spokojenej. Zlatej střed.

          0 0
    • fousek  

      Ja ani nevim jak sou siroky, hlavne ze tam sou

      0 0
    • Tomcat  

      740mm – FUNN na WoodmanComponents D-S) 680mm – Ritchey na A-Gang AM 640mm – Acor na American Eagle Mount Snow

      Optimum vidím 640 až 680 , 5stovkoví je moc malý kormidlo a je šance, že vám ho nějaká rána vyrazí z ruky. A u 7skovek se člověk blíží k rozměrům kdy se nevejde mezi stromy nebo do dveří. Jinak to je ,ale jen orientační , protože záleží jaký máte ramena to aby jste neměli ruce jak na klandrech od Halleye nebo to nedrželi jak řidítka u koloběžky.

      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • pos3k  

      580 vyhovuje, mozna bych i snesl o neco vetsi (max 640)

      0 0
    • Vrci  

      Měl jsem 44, teď mám 46. Přijde mi to akorát. Měřeno střed-střed.

      0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
    • miťo  

      Nejmene 52,5cm, ted ale 54cm. Na chtreni dobry. Ale pod pade, to uz je sila!

      0 0
    • Brouček  

      FR – 700mm XC – zkousel jsem vlastovky, ale naprosto o nicem ! Takze uz zas jen klasika 620mm

      0 0
    • zac  

      XC 62cm

      0 0
    • black.horse  

      Dřív sem vozil 720, ale postupně sem si zvyknul na 680mm je to takovej kompromis mezi úzkými na dirt a širokými na DH a FR a na XC to je taky fajn, teďka na XC zkouším 640mm, zvyknul sem si, ale na míň bych už fakt nechtěl jít… malí rovný štangle v terénu fakt nejsou pořádně pod kontrolou, to je na hovno… jen na chrtění a nic víc, blééééééééééééé:-)

      0 0
    • BB  

      dnes jsem presel z 620 na 670 a znatelne presnejsi a jistejsi vedeni kola, mohu jen doporucit.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.