• kovar

    Jelikož Komersia blokuje distibuci nových camelbak pytlíků se stříbrem, tak jsem se naštval a koupil Author dokonalý plagiát Camelbak omegapytlíku. Možná lepší než originál, uvidíme :-) V každém případě levnější. Máte ho někdo?

    http://www.author.cz/…dukt_id=1876

    0 0
    • Otaku  

      je v nem taky stribro?

      0 0
      • Gumicuk  

        Mozna i zlato kdyz ti tam spadne zlatej prstynek :-)) To uz zalezi jen a jen na tobe, u Artura to maj vychytane :-))

        0 0
      • kovar  

        určitě ne

        0 0
        • Gumicuk  

          Me by zaimalo proc to sem ten Progresscycle nevozi? Vzdyt uz to do camelu davaj tusim druhym rokem, tak odkad oni berou ty vaky bez stribra? To sem tahaj nejake sunty co uz na zapade nechtej, ci co?

          0 0
          • kovar  

            vozí, ale zatím blokuje prodej, asi chce vyprodat zásoby starých nepostříbřených pytlíků.

            0 0
            • j-c  

              kde ted sidlis? stale na FT1 nebo te taky soupli na U5?

              0 0
              • kovar  

                pořád na okupuju U1, na U5 chodím jednou týdně na výlet.

                0 0
    • K2  

      Jaký je ventil (neteče?) Těsní dobře uzávěr u plného vaku? Batohy kopirují od Deuteru a vaky od Camelbagu…ještě že si alespoň najdou slušné vzory:)

      0 0
      • kovar  

        no kopírují, ono to vypadá, že to pro ně vyrábí ta samá čínská firma, co dělá Camelbak pytlíky. Uzávěr vypadá stejně (stejný uzávěr, stejné těsnění – ještě to dnes porovnám) jako u Camelbk Omega a neteče. Ventil je trochu jiný a funguje, nahubek má jiný tvar, ale je to stejný princip a materiál jako u camelbk. a navíc náhubek má ještě nasazovací čepičku-ochranu před prachem.

        0 0
        • TinkTink  

          Mne Omega taky netece… :)

          0 0
          • K2  

            Mám ten první typ a ten pokud je plný tak trochu teče. Slyšel jsem, že pak změnili těsnění, dá se koupit zvláš??

            0 0
            • TinkTink  

              Nemam poneti, ale vim ze je menili zdarma – cely pytliky…ale to uz tady asi na tento pripad platit nebude :)

              0 0
            • MARIN  

              to tesneni udelaji ve spec. firme za smesny peniz

              0 0
            • kovar  

              jo ty první typy Omega pytlíků tekly, pak změnili vršek – už tam není kónická plocha na vršku tudíž těsnění se nevtláčí dovnitř utažením, takže nové typy už netečou. Ty tekoucí pytlíky ale šly s úspěchem vyreklamovat, byly to konstrukční zmetky, zkus to i teď s tou reklamací.

              0 0
    • Lister  

      Já jsem minulý rok koupil doldy s tímhle dudlíkem a při druhé vyjíždce začal kapat a asi po pátém použití byl na vyhození, protože byl naprosto inkontinentní.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Podobné diskuse