• Doporučte dobrý gripy na maratony + cenu.Musí dobře padout do ruky, pohodlný, nic tvrdýho,žádná měkká pěna.Napadaj mě od Ričího model WCS.dík za radu.Ahoj

    0 0
    • RomanH  

      Co takhle TITEC Pork Rinds (maji jen 22g a napriklad na BikeStore je maji za 420 Kc)

      0 0
      • MartinXC  

        Jezdíš je – jakou máš zkušenost ? Já mám teď Tomacy (25g) – tenší průsvitná guma, docela ostrá na držení holou rukou. Ruka se na nich ani nehne, ale vůbec netlumí a jejich ergonomie nic moc. Na zimákovi mám Ritchey TGV – dobrá ergonomie a skvěle tlumí, ale jsou docela těžké a moc nevydrží.

        0 0
        • enjoy  

          teda rikat o nejakych gripech ze jejich nevyhoda je jejich vaha,tak to uz musi byt silna uchylka na gramy:-)

          0 0
          • MartinXC  

            Ono 120g a 20g JE docela rozdíl.

            0 0
            • enjoy  

              20 je docela extrem,si myslim a ja urcite budu radsi setrit nekde jinde.

              0 0
              • RomanH  

                Vzhledem k cene tech Titecu mi to prijde docela dobry napad, jak skoro bezbolestne dostat par gramu dolu – a to nejsem gramhonic, ale riditky, predstavcem, rohy a gripy si kompenzuji vahu Marzocchi Z3, ktere se zase neminim vzdat. Dle obrazku maji podobny tvar jako Ritchey WCS, ktere byly moc fajn a nezvykaly se pod rukou. Otazka je vydrz.

                0 0
        • RomanH  

          Ad Titec – Ne, ale urcite do nich pujdu. Po padu jsem potreboval okamzite nove gripy (odjizdel jsem s bikem pryc na dovcu) a v kamenaku jsem na rychlo koupil ty Ritchey TGV – z mého pohledu jsou to nejhorsi gripy, co jsem mel – strasne mekke a houbovite, i pres nekolikere prostrikani lakem na vlasy se protaci a jsou hodne kratke. Jen jednou, kdyz jsem doma zapomnel rukavice, tak se mi na holou ruku zdaly fajn, jinak nic moc. Vypadaly, ze se brzo znici (zvlaste pri pouzivani rukavic Polednik X-Country s kevralem), ale uz pul roku mrchy stale drzi.

          0 0
        • mr.antik  

          Nemáš odkaz na ty Tomac gripy?

          0 0
    • kovar  

      ODI lockOn

      0 0
    • cubas  

      znate nekdo Crank Brothers neo grips?

      0 0
    • Schwinn  

      Já mám WTB Dual Compoud ( gelové) a jsem maximálně spokojený. Ale gripy budou hodně individuální záležitost.

      0 0
      • Jenca  

        kde sehnat tyhle gripy WTB dual compoud v praze. na netu je snad nikde nemaj :(

        0 0
        • rhuman  

          v cr vubec nejsou, taky jsem je shanel …

          0 0
          • Meesha  

            Na akcebike.cz je maj taky vyprodany. Tusim, ze sem je ale videl v nejaky kamennym obchode, ale to je tak pul roku zpatky. Ted je chci taky. Koupil sem Specialized S-Works. S rukavicema v poho, ale bez nich je to tragedie.

            0 0
        • JJ  

          Videl sem je v tom obchode Kotve ve 3. patre, ale to uz je dost dlouho

          0 0
    • jecnak  

      Koukni do historie – hledani. Uz to tady bylo. BTW tohle je uzasna veta – tolik me z minulyho fora schazela :-)

      0 0
    • Scott RC  

      zdarec, chci si koupit nové gripy a rohy na závodění…mezi moje prozatimní favority patří rohy:

      http://www.prodejkol.cz/…sting-st-401

      nebo

      http://www.kolokram.cz/…uct_info.php?…

      mezi gripy to jsou:

      http://www.kolokram.cz/…uct_info.php?…

      nebo http://www.kolokram.cz/…uct_info.php?…

      …pokud víte o něčem lepším, pište…díky

      0 0
      • dua  

        Gripy Sting mám tedka a nevydržely ani týden, hnedka se začali loupat, jsou docela objemné a měkké na držení, ze začátku hodně nepříjemné. Nyní je asi vyměním za Silikony.

        0 0
      • Smazaný účet  

        Ritchey wcs v bílé a ty stingy jsou parádní kombinace!

        Ještě by stálo za to vědět, na co to budeš montovat.

        0 0
      • slavekRM  

        Ty gripy Sting, jezdí moje dcera. Po měsíci se začaly lámat ty výstupky (nápis VT) a posléze změnily svoji bílou barvu na žlutou… Moc nedoporučuji.

        0 0
      • bikerxc  

        Namotej si silnicni omotavku, ta je nej,.. ;-)

        0 0
        • kubad  

          asi tak, než tyhle nesmysly s tenisovou :-(

          0 0
          • Kubiczech  

            Proč to označuješ za nesmysl, když jsi to nezkusil?

            0 0
            • kubad  

              protože vím co mě dělá skvošová raketu v ruce.

              a nemusím každou pi… skoušet

              0 0
              • Kubiczech  

                To jsem říkal taky, ale on bude asi trochu rozdíl mít ten grip na držadle rakety a řídítkách. Kde se ti na raketě grip rozedře nejdříve? Na hraně a alespoň moje řídítka hrany nemají, neboť mají průměr kulatý. Když jsi to nezkoušel, tak nemluv o nesmyslech. Mimochodem další pi…, kterou můžeš vyzkoušt je mrsknout na raketu silniční omotávku. (:

                0 0
                • kubad  

                  protože vím co mě dělá skvošová raketu v ruce.

                  a nemusím každou pi… skoušet víc k tématu nemám a pokud tobě to tak vyhovuje klidně si to tak motej

                  0 0
                  • scoty  

                    no, mě ta páska, kterou jsem zde uvedl, vydržela na řidítkách celou sezonu (asi 3000km v terénu)…

                    …a to jsem aplikoval použitou, sundanou z tenisové rakety..:-)

                    Nedovolil bych si sem dávat něco, co nemám vyzkoušeno.

                    0 0
                    • kubad  

                      //Těm, co u silikonových gripů vadí jejich „slizovitost“ po zapocení, ale vyhovuje jim schopnost absorbce vibrací, či je prostě jenom zatím nechtějí vyhodit kvůli pořizovací ceně, doporučuji toto:

                      OBALIT sil.grip tenisovou omotávkou/

                      za mě je mnohem jednodušší než tenhle z mého pohledu nesmysl vozit kvalitní rukavice, a klidně to napíšu a stojím si za tím

                      a nemám sebemenší důvod to skoušet, nejde mě o výdrž pásky, tu neřeším

                      0 0
                      • scoty  

                        Ta páska ti taky kromě savosti zvýší torzní tuhost gripu a tím vlastně sníží „žvejkání“…

                        ad rukavice : krátký moc neřeší a v prstových by se mi teda v létě jezdit nechtělo…

                        0 0
                        • kubad  

                          vyhovuje ti to v pohodě, svůj názor sem vyjádřil a za tím si stojím.

                          časem sem dospěl k tomu že používám celoročně celoprstové rukavice, v létě tenké letní, takže nemám potřebu ESI ničím motat..

                          0 0
                          • mr.antik  

                            nechci aby se to tu zvrhlo v řešení rukavic, ale je fakt, že ve celoprstejch rukavicích mě materiál z hlediska povrchu gripů vůbec nezajímá. Jedinej aspekt je průměr/tvrdos­t/hmotnost :-))

                            0 0
                            • kubad  

                              přesně tak celoprstové rukavice a je pohoda, a ani v létě není horko :-)

                              0 0
                              • deko  

                                Presne. Vozim celoprsty v cerne barve. Jsou dostatecne ventilovane a radeji pri padu sedru rukavice nez dlane.

                                0 0
                                • Vegan  

                                  stejny nazor, Jak ja tak pritelkyne cely rok celoprsty a zadny problem parid se vnich rozhodne neparim.

                                  0 0
    • StuntJ  

      Ješterkový grip od CaneCreeku :o)

      0 0
      • bradek  

        Ty ještěrkový Cane Creek jsem taky shanel, ale nejsou, tak pujdu do ODI Rogue Lock on, rohy asi taky ty Stingy.

        0 0
        • StuntJ  

          Hmm teď na to koukám, minulej rok jště byly k sehnání vcelku běžně, ale teďka, nikde nic :(

          0 0
    • Lasky  

      Já mám po dlouhém špekulování na všech kolech Token TK986GA. Jestli ti nevadí těch 119g (pár) tak jsou super, mají utahovací kroužek a drží se mi výborně (ale každej má jinou ruku)

      L(.)

      0 0
    • Prtko.cz  

      A co toto

      0 0
      • pavlix  

        Ty mam, ale jeste jsem je nestihnul testnout, na omak se jevi dobre.

        0 0
        • Prtko.cz  

          Nechceš je jet testnout??? :-)))

          0 0
        • roud  

          ta kcnc koncovka bude po prvnim pádu totálně na sračky :O(

          0 0
          • Hnoj  

            Co to meleš? Viděl jsi snad někdy rozbitý Hope Grip Doc? Tohle totiž funguje na stejném principu.

            0 0
      • DaSnail  

        tu

        0 0
      • tonik666  

        ESI Chunky mám, jsou příjemné. Váha asi 55g. Předtím jsem měl gripy OURY, taky velmi příjemný, ale docela těžký – 90g a ještě byly oříznutý na kraji.

        0 0
    • deko  

      Za me uz jedine ESI

      0 0
      • Kubiczech  

        Za mě už jedině ODI.

        0 0
        • ememem  

          odi su super, jazdim „freeridove“ intense, perfektne sadnu do ruky a drzia. na testovacom biku som jazdil aj specialized xc locking grip a hutchinson python(gripy nie gumy :-))a oboje su taktiez velmi dobre. z tychto troch asi hociktore, jednako najlepsie mi padnu odi aj ked su trocha tazsie.

          0 0
        • Karkulka  

          tak mám na bajku od včerejška taky ODi rogue, uvidíme, jak sednou ;-) pro gramaře to není,ale co už :-D

          0 0
          • Vegan  

            Jeste neznam nikoho komu by nesedly :) Tzn… dobra volba.

            0 0
          • Paja  

            dukaz misto slibu?-)))zatim furt jen under construction

            0 0
            • Karkulka  

              ..přece nebudu dávat na BF bika bez klik :-D smyku, šaltru, řetězu… :-DDD

              0 0
              • Paja  

                no to asi ne, ale chtelo by to zrychlit, jaro klepe na dvere a ty ses nepripravena;D

                0 0
                • Karkulka  

                  čoveče, dyť ty jseš na něho natěšenej snad víc než já? :-D porád mě naháníš s fotkama jak nadmutou kozu ;-)

                  0 0
                  • Paja  

                    to ani ne…ja jen aby to zas nebylo jak obvykle „nemuzem jet nemame na cem“;P

                    0 0
                    • Karkulka  

                      to si mě s někým pleteš,my teď nemůžem, neb nemáme čelovky ;-)

                      0 0
                      • Paja  

                        chacha, a na to jsem cekal, celovky mam 2, tak vam je vezmu a vystacim si s aurorou, sraz operativne posuneme na 17, aby to hrdlicka stihnul a kde je problem;D

                        …a krom toho tebe si ty vole prece s nikym splest nemuzu;DDD

                        0 0
                        • Karkulka  

                          ..pojďme debatovat do ""našeho"" vlákna ;-)

                          0 0
                          • Paja  

                            ja bych radsi podebatoval na zakladne;)

                            0 0
                            • Karkulka  

                              tož brkni Splintíkovi, jestli jedem ;-)

                              0 0
                              • Paja  

                                napsal mi jen to, co uz jsem vedel, ze je v praci do 16:30, jestli ale nejel na kole, jak jsem mu vcera psal, tak bychom to museli posunout min. na 17:30, coz uz je dost pozde…

                                0 0
    • Honzyn  

      Nejlepsi gripy jsou ODI Rogue.Posledni dobou jezdim zasadne gripy se stahovacimi objimkami.ODI sice stoji 550 Kc,ale vydrzi 2–3 roky.Ostatni objimkove gripy jsou o neco levnejsi,vyzkousel jsem jich dost,ale proti orig. ODI jsou to napodobeniny,zadne nevydrzely vic nez par tydnu.Akorat,ze maji 110–130g(podle vzorku gripu),ale zde bych gramy neresil,pouzivam ODI i na 10kg hardtailu.

      0 0
      • Kubiczech  

        Naprostý souhlas. Jen to není nic pro gramaře, ale to asi žádné objímkové gripy.

        0 0
    • Smazaný účet  

      Jezdil jsem ritchey wcs pěny a dobry,ale silicony od ESI jsou naprosta bomba,všechno ostatní se může jít zahrabat…

      0 0
    • McBlacky  

      vozí někdo tyhle ?

      http://www.velohanak.cz/…_detail.aspx?…

      0 0
      • scoty  

        Já..:-)

        Jsou lehčí ( 16g), dobře se drží (o něco tvrdší než WCS pěna), v zimě teplejší než tyhle

        , co jsem měl originál…

        0 0
        • mr.antik  

          ty vypadaj hodně dobře, jsou ještě nějaký podobný alternativy (třeba bez vlisu scott?)

          0 0
          • McBlacky  

            právě že já nenašel. V týhle váze a ceně je tohle asi nejlepší – na závodáka. Ještě byly fajn ty Titec pork rind, ale ty už se nedělaj, nebo já je nikde nenašel

            0 0
            • black.horse  

              dobrá alternativa jsou Bontrager gripy, matroš řekl bych stejný, váha podobná, design decentní, fungují slušně (při instalaci jsem pod ně stříknul lak na vlasy a drželi jak ďas:-) ). Vozil jsem je dokud jsem plně nepřešel na Ergon…

              0 0
              • scoty  

                njn, ale váží o 6g víc…:-))

                0 0
                • McBlacky  

                  podle mě to bude -+ stejný, ty scoty se váží bez záslepek nejspíš

                  0 0
                  • scoty  

                    ..:-)..pro mě by záleželo především na tvrdosti té pěny…

                    ..třeba WCS je na mě moc měká..bontrager jsem v ruce neměl..

                    0 0
                    • McBlacky  

                      mě právě wcs vyhovuje perfektně. Jediný co je fakt šatný, že v teplotách pod 10st hodně tuhne a pod –5 je už jako kdybys držel přímo řidítka. ve vedrech už se zase žvejká moc, prostě ten materiál je dělanej na teplotu 15–25 :)

                      0 0
                    • black.horse  

                      Bontrager je řekl bych o dost tvrdší jak WCS (měl jsem oboje)

                      0 0
              • mr.antik  

                zdaj se mi (podle fotky) trošku víc tlustý, nemůžu najít nikde cenu.

                0 0
                • black.horse  

                  cena byla nějak kolem 250kč a tloušťka bohužel spíše menší… asi jako WCS v nejúžším místě…

                  0 0
                  • McBlacky  

                    tak to jdu do těch scotů. ikdyž B jsou hezčí

                    0 0
                  • black.horse  

                    no, že jsem tak hodnej, vzal jsem do ruky šupléru:-) Bontragery maj v nenamontované 33mm průměr, WCSka se mi nechtělo lovit z skříně, ale našel jsem ODI Rogue – 33,5mm. Takže jsem omylem mystifikoval, nejsou úzké…

                    0 0
          • scoty  

            ..obalíš páskou , nebo dokoupíš scotta..:-)

            ..já taky vozím spešlový rukavice a podsedlovku..:-))

            0 0
    • siskin  

      nemáte tip na lock on gripy?,podmínka černý madla a bílý objímky :-) díky

      0 0
      • Scott RC  

        jedině tyto

        0 0
        • siskin  

          ty jsem objednal asi před 5 minutami :-) ,na fotce vypadaj objímky jako bílý ,v popisu na kolokramu maj stříbrná barva. Tak uvidím ,kdyžtak doladím sprejem :-)

          0 0
        • Honzyn  

          Peknej srot,jezdim celkem dost,nevydrzely ani mesic!I ODI se delaji s mnoha barvami objimek,stoji sice 3× tolik,ale vim,ze vydrzi 30× tak dlouho jako napodobeniny od Sting,Token,Merida…

          0 0
      • jIrI___  

        Jsou tvrdé jako beton. Mám je, jen s nápisem GT na objímkách, a nejradši bych je vyhodil oknem.

        0 0
        • DaSnail  

          tak ich vyhoď a kúp si za stovku sram. kým vymyslíš niečo lepšie, budú fajn.

          0 0
          • jIrI___  

            Už mám vyhlídlé Odi Rogue, tyhle ještě nějakou dobu snesu, chtě nechtě :)

            0 0
        • Honzyn  

          Tyto smejdy jsem taky mel pod rukama,kdyz jsem se branil doplaceni si na ODI.Mne naopak prisly mekke,smes se rychle ohmatala.Jeste,ze uz jsem pouceny a spokojeny s ODI Rogue.

          0 0
      • Honza321  

        jasný, tyto gripy One jsou nejlepší…******* tak akorát do koše…tvrdé jak šutr, když nemáš rohy tak pojebou konce řidítek místo kruhu do čtverce opravdu bomba!

        ODI Rogue nebo levnější Sting vypadají taky dobře

        0 0
    • HockeyBiker  

      odi ruffian lock on…ale vydržely mi sezonu no…ale s možností dokupování gripu bez objimek, myslim že docela dobrá investice

      0 0
    • Paparatzzi  

      Nevíte někdo náhodou na jaký průměr jsou vhodné?

      http://ridewtb.cz/…lamp-on.html

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.