• vlty

    Tak jsem odedneška š?astný majitel Camelbaku Rogue ale při pokusném naplnění mně z naustku nevyjde ani kapka. Je tam nějakej fígl, jak to zprovoznit? Děkuji za rady.

    0 0
    • Pá-dlista1  

      Mas otevreny naustek? :)

      0 0
    • blue  

      zmackni ho poradne a zazmoulej v ruce, novy naustky nejsou proriznuty…

      0 0
      • vlty  

        jak proříznutý? to mám proříznout? kolik?

        0 0
        • blue  

          ne proboha!!! nicim do toho nerezej!!! ten naustek nariznutej uz je, jenom tomu musis pomoct rukou

          0 0
          • vlty  

            njn ale to naříznutí není vůbec vidět. notak já du zkoušet, asi su fakt levej

            0 0
    • vicmac  

      Mě ten můj funguje až poté, co ho v puse zuby zmáčknu a udělá se dírka. pak mohu sát ;-)

      0 0
    • jecnak  

      Precti si navod – to pomuze.

      0 0
    • Shamick  

      Ja mam ten srac od authora.Ten funguje ze se to vytáhne a skousne.Ale videl sei i ty s baglem,jak maj takovej votocnej ventil…

      0 0
    • climber  

      Podle mě to může mít dva důvody. Za prvé můžeš mít zavřený waterlock, což je takový kohoutek u náústku. Za druhé, náústky bývají z výroby „neproříznuté“ tzn. že ta část, které se rozevře když ji skousneš, tak není rozdělená. Zkontroluj si to. Jinak nevím.

      0 0
      • vlty  

        no konečně konsturktivní odpověd děkuji ale nevím, kolik to má být prořízlý, camely jsem viděl doteď jenom na obrázku a v návodu píšou: DO NOT CUT.

        0 0
        • blue  

          tak znova… DO NOT CUT znamena, ze na to nemas brat zadnej nuz nebo neco podobnyho… jen to poradne prozmoulat mezi prstama, aby ten naustek v miste, kde se ma otevrit a je nariznutej, prasknul

          0 0
          • vlty  

            tak blue maš u mně obrovské plus protože už se mně to podařilo! opravdu to chce „požmoulat“ mezi prsty a ono se to samo uvolnilo a prasklo. supr, ještě jednou díkec

            0 0
        • Martin  

          Jediná solidní a použitelná rada zní – pořiď si Hydrapak!!!

          0 0
          • Gumicuk  

            Ja bych vedel o druhe solidni rade.. porid si slovnik :-) Hele nic ve zlem ale, kdyz tam jsou i obrazky z kterejch je to naprosto patrne… Teda vazne nektere dotazi me dostavaj :-))

            0 0
            • Gumicuk  

              Lidi, vzdyt nejsme americani!!! :-)

              0 0
            • Vrci  

              Mě taky některé dotazi vháněj slzy do očí.

              dotaz, bez dotazu – hrad, bez hradu

              0 0
              • Gumicuk  

                Ale jo no :-)) Tohle snad byl jen preklep a nebo docasne zatmeni :-)

                0 0
    • civetta  

      8-))) ze to ale bylo napinavy…

      0 0
    •  

      666er for ever!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.