• Sethi

    kamos shani kolo do 25tis. nema temer zadne zkusenosti. asi zadny drsny sjezdy atd, ale lehci teren. co si myslite o Kona Cinder Cone XC http://www.kona.cz/kolo.php?… ja mam nejzdeno jen jednu sezonu, ale da se sehnat za 21tis a to mi prijde jako dobra koupe. nejaky dalsi biky?

    0 0
    • Aiax  

      Ta Kona asi nebude (ani v tehle kategorii) z nejlehcich. Ale jinak je v pohode. Zkus jeste vyhledavani v katalogu na www.cykl.cz. sice omezeni na 25 kkc neni, ale dobre se tam hleda.

      0 0
    • enjoy  

      a tu konu si vybiral ty?jestli lehci teren tak se na ty kotouce vykasli.dokazu pochopit ten chtic,ale na tyhle bych se vykaslal.setkal jsem se s clovekem kterej kdyz se dozvedel cenu myho kola,tak masersky rekl vzdyt ani nemas kotouce:-).tohle jsou snad ty nejlevnejsi kotouce(nebo jedny z nejlevnejsich,ne­vim presne) jestli nema zkusenosti tak docela cumim ze si vybral zrovna konu,vypada to jako by sel najisto:-).akorat kona je jedna ze znacek kde se prave za tu znacku plati vic,ale tahle nevypada predrazene,ale zrovna do podrobna jsem se nedival.

      0 0
    • HonzaV  

      Co Fuji Suncrest za 24tis. www.fuji-bikes.com

      0 0
    • vlk  

      a kde prodavaj tu konu za 21 tis.Na to vybaveni to není špatná koupě.

      0 0
    • Staenly  

      Co treba scott racing expert, nebo trek 6500 – oba maj hodne dobrej ram a u treka je ya tu cenu i dobrz osdazeni…

      0 0
      • fotis  

        priklanam sa k staenlymu.. staenly:inak vlastnis nejaky z tychto bikov?

        0 0
    • bikemanx  

      čus, hele já mám Fuji Suncrest 2003 za 24 990 kč ted· model 2004 stojí okolo 23 000 kč..... je to drľák

      0 0
    •  

      Zdravíme pozemšťany!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.