• Gatier

    Chcel by som kupit karbonove sedlo, len sa bojim, ze moc toho nevydrzia tieto 100g kresla. Rozhodujem sa medzi SLR, Aspide, Era, Flite. Popripade Tune ale to sa mi nepaci tvarom. Mam radsej rovne. Problem je hlavne v zivotnosti, aj ked s reklamaciou nemam problem. Prave SLR som videl, ako prasklo po 2 tyzdnoch a Flite tiez moc nevydrzalo. A pohodlne su myslim dostatocne. Alebo?

    0 0
    • Daf  

      Vzhledem k dobe co vydrzis na tom sedle sedet vydrzi asi dlouho :) Kdysi jsem mel Flite TT, mimochodem nadherne sedlo, ale tolik bolesti jsem jeste s zadnym jinym sedlem nezazil :) Ale treba takovej Fizik Aliante, nebo Arione nemusi byt tak zle, ale taky nemaj 100g.

      0 0
    • Pebe  

      Taky FSA dělá karbonové sedlo. http://www.vokolek-import.cz/zbozi.php?…

      0 0
    • tomPY  

      Bud bez obáv.Ked vydržíš jazdi? na pevnej vidle,tak budú určite pohodlné :)

      0 0
    • TinkTink  

      SLR – teren – 2 roky – cca 10kkm – zije dal, akorat ze jinde.

      Jiny SLR – teren – full – par mesicu – cca 2000km – zije dal jinde.

      0 0
      • Gatier  

        Ide o to, ci je to karbon. Tie 135g sa mi nepacia, maju zly tvar, po stranach sa predru a potom nicia kratasy. Ak je to ten model co mam na mysli, tak si bol spokojny? Co viem 135 a 165 boli celkom pohodlne.

        0 0
        • Twisp  

          SELLE ITALIA SLR TT polstrovaná karbonová skořepina, titanová pera hmotností 135g

          0 0
        • TinkTink  

          Mel jsem 2× tu titanovou verzi se 135g…naprosto dostatecny na cokoli…dobry sedlo…klidne bych do nej sel znova, ale SLR se prodava lip nez WTB co ted budu mit :)

          Hele…co takhle sedlo pod 80g?

          0 0
          • Mamutt  

            Nějaký konkrétní návrh? Napadá mě jen AX Lightness, ale to je krvácivá cena :-)

            0 0
            • TinkTink  

              O tom jsem prave mluvil ale :))))))

              A pak mas jeste Tune…ale ty nejlehci maj skoro 90…to je dost. :)

              0 0
      • kungpao  

        SLR-ko XP (to 165 gramové) – mám ho cca 2,5 roka, nevymenil by som ho za nič. Najlepšie sedlo čo poznám, a to mám konfort veľmi rád… Ale priprav sa na to že každý „odborník“ ktorý sa na neho pozrie si začne robi? srandu ohľadom toho či „tvoji úhori plávajú dos? rýchlo proti prúdu“… teda ak mi rozumieš :-). BTW kvalitu sedla meriam tým, či sa mi po „IHNEĎ“ tréningu postaví a je schopný akcie. Ak áno, tak je to dobré sedlo. Zatiaľ toto dokázali len dve sedlá – Fizik Nisen s titánovými lyžinami a gélom uprostred a SLRko. Ale nebojte sa, pri tých druhých sedlách na druhý deň fungoval tiež. :-)

        0 0
        • Twisp  

          Masturbace ihned po treninku ? hmmm coby na to rikal asi Matejka :)

          0 0
          • kungpao  

            :-))) Ani nie, len priateľka má hodne rada keď prídem domov upotený a mokrý..... :-)

            0 0
        • BB  

          to by me zajimalo, zda by tak fungoval i Nisen s CrMo ližinama. Jestli ty titanovi nejsou k tomuto ucelu zbytecny komfort.

          0 0
        • TinkTink  

          Dobrej joke :o)

          Todle sedlo po pohledu oceni jenom:

          1. znalec
          2. magor
          3. jina moznost :o)))

          Jinak – to sedlo od pohledu uz pusobi jako silnicni…to je jasny…a nedivim se lidem, kteri mu neveri…ale at aspon tak moc nekritizujou, kdyz nevyzkousi…

          Je teda taky fakt, ze to 165g je nechutne uz tezky…aspon na svou tridu…

          A postavit nebo nepostavit…moje 1/2 na me po vyjizdce (netrenuju, projizdim se :-D) ne moc rada saha :o)))))))…nedivim se ji…bahno a tak je svine :)

          0 0
    • Twisp  

      SLR je pro muj zadek krasne pohodlny, zivotnost posoudit nemuzu mam ho kratce

      0 0
    • Meesha  

      Taky sem ze SLR Ti nadsenej.

      Ale pochopil sem to tak, ze ty chces to Carbonio nebo este to lehci – jenom karbonovou placku (99g),ne?

      0 0
      • Gatier  

        Tak tak, bez polstrovania. Ked uz, tak uz! Ako som pisal tie tazsie modely nicia kratasy. Fizik je hrozne tazky, na to ze je karbon :) Inac by mohlo tiez byt aj cenovo.

        0 0
        • Meesha  

          Rek bych, ze to SLR Carbonio bude snesitelny, ale tech –10g oproti Ti bude asi dost drahejch…

          Nebo kup normalni SLR Ti a „odlehci ho“! :-)

          0 0
          • Gatier  

            Cisty karbon bez potahu. To Carbonio je drahe.. Najviac sa mi pozdava Aspide, alebo SLR carbon. Uvidim cenovo. Ten Tune nejazdite nikto?

            0 0
            • Meesha  

              …a nestoji nahodou SLR Carbon 6tisic? To uz je na sedlo a este takovyhle „obrany“ docela dost! Za to bych chtel poradny kreslo! :-)

              0 0
            • Baracuda  

              Co tohle? http://bike.e-siki.com/sedlo.jpg Vaha pry okolo 115g a co jsem slysel, tak se na tom da i sedet. Jen, jestli to na tebe neni moc tezke a malo luxusni…

              0 0
              • Meesha  

                To vypada pekne! Nevis cenu?

                0 0
              • Dumbo  

                ej ked niesom chrt… chcel by som ho… :) kruta imidžovka.....

                0 0
                • Clodman  

                  JO mě se taky dost líbí, váha má bejt 135g, titan ližiny a karbonová skořepina. Byl bych rád kdyby to někdo zkusil, pač za ty prachy je to super

                  0 0
                  • Meesha  

                    Je to vlaste takovy okopceny SLR. Na pokus za slusny penize.

                    0 0
                  • Baracuda  

                    Na ivelu borec pise, ze z toho mel nejdriv trochu strach, ale kdyz si na tom zvyknes, da se pry v pohode jezdit, taky bych do nej sel, ale projistotu si o tom jeste zkusim zjistit vic.

                    0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.