• mar_tin1

    tak jsem se byl zeptat v servisu, jestli by bylo mozne, aby jsem se dival na vymenu sve vidle a servisak mi rekl, ze pry ne, ze nemuze prozrazovat sve know-how. co si o tom myslite?

    0 0
    • Pá-dlista1  

      Tak je to spravne. Taky bych nenechal nejakyho otrapu poflakovat se mi po dilne :) Co te na tom tak zajimalo? Urcite to nedelas tak casto, aby se ti vyplatilo poridit stejne nacinni a kladivem se to dela trochu jinak :)

      0 0
      • Daf  

        A nebo prave nechtel aby videl jak tam bude ty misky mlatit pres prkynko kladivem :)

        0 0
    • Daf  

      Asi protoze nechtel prijit o dobreho zakaznika. Kdyby ti ukazal ze je to jednoduchy jak facka, tak uz bys tam priste neprisel :)))

      0 0
      • mar_tin1  

        jednoduchy to je, to jo…ja bych si to vymenil i sam, jenom se mi nechce. proto chodim do servisu… :) samozrejme, ze nektery lidi by nesnesli pohled, kdyz jim nekdo mlati po kole kladivem…

        0 0
      • MartinXC  

        Kdyby to byl Pan servisák, rád tě nechá se pokoukat a předvede ti takový koncert, že ti vezme chu? cokoliv doma šmuldat.

        0 0
        • Máca  

          To sice jo, ale právě kvůli těm kladivům tě radši koukat nenechaj.

          0 0
    • Twisp  

      Podle me je to logicky. Kdyby te nechal koukat, okoukas to a priste za nim uz neprijdes. A kdyz se otrkas pri vlastnorucni vymene vidle tak se zacnes otrkavat s vervisovani vse moznyho na kole a potom uz za nim nebudes chodit vubec. :)

      0 0
    • sun7dots  

      No ja mel stejnej pozadavek a nechali me koukat uplne v pohode. Asi jsem na prvni pohled nesikovnej a bylo jasny, ze jim praci nepreberu:) Ale aspon jsem to videl a dobre si pokecal.

      0 0
      • Roman  

        Mám podobnou zkušenost. Navíc v tomto případě přece ani snad nejde o „nouhau“ (co je tajného na povolení šroubků na představci a nandání misek kladivem s udělátky?) jako spíš o to, že se mi to prostě nechce dělat v obýváku u televize (špatně bych se pak soustředil na sledování seriálu Esmeralda).

        0 0
    • Pekáček  

      V mým oblíbeným servisu si klíďo můžu přijít cokoliv odfušovat, zrovna na lisování hlavy nářadí doteď nemám. A pohoda. Ale u Půlpána v Pardubicích to teda nefunguje, i kdybych chtěl půjčit pumpičku na dofoukání kola, řekne že v autoservisu by to taky nechtěli, aby si zákazník před krámem něco dělal s autem.

      0 0
      • Seveřan  

        Jó, já sem si u nás v obchůdku chtěl nechat dofouknout vidli a dostal jsem pumpu do ruky a? si to nafokám jak potřebuju. A byl jsem překvapen že za to nic nechtěl :O) jójo to jsou věci.

        0 0
    • Smazaný účet  

      Já myslim že servisák jenom nechce aby mu někdo koukal pod ruce. Já to taky nemam rád. Know-how… to je blbost. Návod jak něco rozmontovat se dá dycky zjistit. Horší je to s nářadim. Nebo postupuje opravdu nějak nestandartně a bojí se že by se ti to nelíbilo.

      0 0
      • Pekáček  

        Jo, třeba se chystá ti prohodit vnitřnosti vidle a nechce abys to viděl :o)))

        0 0
    • hkek  

      Je to neprijemny… To vim.. Navic dys se mi tam rozsypou po dilne kulicky z venecku je blby dys se na me zakaznik diva… A este neco my mame dilnu celkem nebezpecnou. A nejsem rad dys se tam nekdo mota…

      0 0
      •  

        hele to máš jako v tvým věku nějaký zákazníky a vlastní dílnu ?? :)

        0 0
        • Twisp  

          ma ! dela tam s Kenem a v shopu u pokladny sedi Barbie :)

          0 0
          • ihik  

            to by mě zajímalo, co tam vzadu s Kenem dělá :-)

            0 0
          •  

            aha, na druhou stranu v Praze je možný všechno :), sakra ja chci taky ;)

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.