• BH

    Je zacatek roku cas bilancovani a novych prani. A tak panove, pokud by jste disponovali neomezenymi financnimi zdroji (viz. Wolker „kdybych vyhral miliony…“) jake kolo- znacku by jste si vybrali a proc?Ja osobne bych volil neco nej od znacky Colnago a Cannondale. Proc? To jsou dle meho asi nejvic top znacky na soucasnem trhu.

    0 0
    • Pá-dlista1  

      Prece Norco VPS Team DH :)

      0 0
      • BH  

        proc?

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Hlavne proto, ze to kolo je uz hotovy. Neni na nem nic co bys musel hned menit. Je na tom to nejlepsi co soucasny trh nabizi a to vsechno za supr cenu… namatkou Chris King, Holzleller, El-Camino, Hadley, 888, Diabolous, X.0, Funn, ODI, Fox, SDG… neni tam osizena jedina soucastka a ve spojeni s trvanlivym funkcnim ramem neni celkem co resit.

          0 0
          • BH  

            polovina veci me nic nerika, lidi maji divne sny, ze Padlisto?

            0 0
    • Kohout  

      Asi bych vzal nějakou ocel od Marina. Něco nenápadného, abych nemusel mít strach že me někdo na vyjížďce sejme a kolo šlohne. Vybral bych si Marin, protože jeden ocel rám od Marin už mám a je super. Bohužel už toho má dost zasebou. Vidli bych bral asi foxe.

      0 0
      • Gart  

        Jsem na tom do puntíku stejně.:)

        0 0
      • Rolei  

        Taky bych chtěl něco funkčního a nenápadnýho, nerad bych aby mě někdo na vyjížďce ukázal záda na nějaké plečce, když já bych jel na kole za 100 litrů :-o

        0 0
        • enjoy  

          to musis sebrat veskery sily a tesne predtim nez uplne odpadnes nekam uhnout jakoze mas namireno jinam a tam si lehnout a vydejchat se:-)) tyhle veci se dobre trenujou na cyklostezce podel vltavy:-). zvlastni ze i bikeri kolem ctyricitky se umej chovat jako maly deti a zavodej:-).to jsme takhle jednou jeli do mirnyho kopce asi ctyricet a oba jako by tam ten druhy nebyl:-)).ale no nic,jenom vzpominky…:-)

          0 0
    • kovar  

      nějakého nepřetáčivého fulla s Hors-linkem, s neinteligentím pružinovým tlumičem a neinteligentní pružinovo-olejovou-nevazelínovou vidlou, minimální zdvihy 130 – jezdil bych s tím marathony. A jakou že to značku, to je fuk, tu, která to nabízí a má servis a vyřizuje reklamace, ale nevím, která to je, až budu mít ty miliony, začnu se o to zajímat.

      0 0
    • robero  

      Klein – a to jak silnicku, tak bika dostava me ten do detailu propracovanej ram… :-)

      0 0
      • vlk  

        ten mtb od nich jsem měl, zas nic tak extra-nakonec praskl jako každý jiný, za míň peněz jsou Duratec, taky jsou docela namakané-co do detailů.

        0 0
    • cabbage  

      http://www.bajk.cz/…ata/okno.asp?… dokonaly, ale mozna bych vymenil kliky a brzdy

      0 0
      • Gatier  

        Len ci to aj funguje… Preco brzdy? A kluky?

        0 0
        • cabbage  

          ani jedno se mi nelibi, kliky designem a brzdy…treba vahou:)

          0 0
          • Pá-dlista1  

            Ono to kolo bude asi o dost lehci nez tvoje, takze nejaky ty poradny brzdy klidne uveze.

            0 0
            • cabbage  

              kua, to tady clovek ani nemuze napsat, ze se mu neco nelibi?? nesrovnavam se svym kolem(to snad ani nejde), pouze sem napsal, co bych na tom litespeedu vylepsil.

              0 0
              • Pá-dlista1  

                Vylepsil? Jaky brzdy a kliky bys tam dal? :)

                0 0
                • enjoy  

                  tak treba ty kliky by mozna nevylepsil po designovy strance,ale po fcni urcite.a brzdy bych vylepsil nejakyma osmypistkama.

                  0 0
                  • Pá-dlista1  

                    Znam jen jedny a to Gator a myslim si, ze s nima by si nepomohl. Pokud se nepletu u tohohle kola slo o to postavit co nejdrazsi. Coz se podle meho nazoru moc nepovedlo. Bych to stavel spis z Hondy nebo jako tuctovou seriovku bych zacal na Foesu. Asi to bude jen nejdrazsi XC bike :)

                    0 0
                    • Gatier  

                      To by nesmelo byt odpruzene. A nesmelo by to mat tie pridavne kolesa na kolesach.

                      0 0
                    • enjoy  

                      to kolo na to docela vypada:-)).jen nekomu se musi rict ze to je XC bike:-)

                      0 0
                • cabbage  

                  kliky fsa(afterburner nebo Vdrive mega exo) sice tezsi ale hezci, a brzdy? to je snad jasny.

                  0 0
              • enjoy  

                pokud by to bylo vylepseni:-).no ale tuhost tech klik asi neni to cim se ten bike chlubi ze. a prece uz vis ze pred padlistou nemuzes vyjadrit svuj vlastni nazor abys nebyl pranyrovan.to mas tak,kdyz si nekdo doma svuj nazor neprosadi,tak pak musi buzerovat tady:-)

                0 0
                • Pá-dlista1  

                  Vyjadrit muze. Jen si ho musi obhajit :)

                  0 0
                  • enjoy  

                    obhajit pred tebou?:-)) asi uz jsi z toho vecneho napadani malinko zdegenerovany a uz nevis ze clovek muze vyjadrit svuj nazor a nemusi si ho jako debil pred tebou slozite obhajovat,protoze ty nikdy nepripustis ze bys nemel pravdu i za cenu placani vsemoznych radoby vtipnych nesmyslu.uff:-) ja si treba myslim ze Vaclav Klaus musi byt jednoznacne homosexual.mam pro to dukaz?nemam.zdravej clovek to vezme tak,ze je to muj nazor a nebude se semnou hned,jako ty,hadat. nechces mi napsat nejakou pohadku na dobrou noc?uz me to dneska unavuje.

                    0 0
                    • vlk  

                      člověče neblbni.Svůj názor-takovýto můžeš mít na soukromou osobu-i když i ta Tě může žalovat, ale na hlavu státu ne-na to jsou zákony-urážka představitele státu to neí jen tak.Ne že bych ho chtěl bránit.

                      0 0
                      • enjoy  

                        pockej pockej,on je jako neco vic nez ja?to me nikdy nenapadlo,kdyz ho vidim.tak radsi uz mlcim,at se ten sportovec nepodiva nahodou i sem.

                        0 0
          • Pá-dlista1  

            Zapomel jsem dodat, ze ta vaha je mimo jine zasluha tech klik.

            0 0
      • enjoy  

        jo kliky bych vymenil taky.ale ty brzdy.ty brzdy… ouuu:-).ja z nich nemuzu:-).perfektni,nad­herny brzdy akorat na XC.

        0 0
      • vlk  

        nevím jestli jsem tak unavenej nebo jen špatně vidím ale ty kotouče mi připadají jakési křivé-šišaté apod.

        0 0
        • vlk  

          a ta loukote to by mě zajímala jejich Váha.Co jsem zatím měl tu možnost spatřit tak většinou jsou docela těžké.

          0 0
    • zirecek  

      Morati HC 1.4

      0 0
    • Twisp  

      Tak ja by sem chtel bajka Klein Palomino XV jakyho ma user ID: bb . Libi se mi natolik ze bych pro nej zabijel, takze se bb modli at te negde na trailu nepotkam. :) A proc ? Sel by mi k pleti. ;) http://www.bike-forum.cz/…21212718.jpg

      0 0
    • Manas  

      DH: Canfield Formula 1 FR: DK Charger 4X: GT Moto, jeste pekne podepsany od Lopese :-) Steet: IronHorse Porter Pro XC: Cube Elite LL BMX: DK Dayton

      0 0
    •  

      hm me by se libil Intense M1

      0 0
    • SELMIRA  

      Yá nechci už žádný kolo. mít neomezený finanční možnosti, tak bych nejprf skoupila všechny silničky světa a nechala je sešrotovat… Hehe to já yen tak. Kecám. :o) Já bych předně začla žít život po svém. Takže spát, bikovat, jíst, spát, bikovat, jíst, spát, bikovat…toulat se na biku. ŇAM. :o))

      0 0
      • kámen úrazu1  

        :-)) Souhlasím, jen bych zařadila víc „jíst“, jíst jen jednou denně by mně nestačilo. Třeba to ale myslíš tak, že cyklus „spát, bike, jíst“ se opakuje i několikrát denně. :-)

        0 0
        • SELMIRA  

          Owšemže jíst se bude každý 2 hobliny! Anebo spíš podle chuti. A spát a bajčit taky. Chjo…

          0 0
    • Richie  

      DH: Specialized Demo DH9 FR: Specialized BigHit, Banshee Scream, RB Gragster Lehci FR: Banshee Morphin s 888 street/DJ: RockMachine Volcano sinice: Uplne vsechny at pres ne muzu jezdit na tech ostatnich. A delat ruzne crashe!

      0 0
    • Darkson  

      Pro mne jsou symbolem svobody enduro biky, tak asi nějaký takový- klasika: Specialized Enduro, Kona Dawg, Trek Liquid…no ale třeba fullem od Intense nebo Rocky Mountain bych taky nepohrdnul:-)

      0 0
    • prodi  

      Titanovej Litespeed nebo ocelovej Rocky Mountain Blizzard.

      0 0
    • JMT  

      Rocky mountain nebo cesky RB, Thomson, Nokon, zbytek bych musel domyslet.....

      0 0
    • Dumbo  

      RB Dragster alebo Benest farba: zelena kamuflaž alebo army green

      vidla: Marzocchi shiver DC, Dorado DC, Pazaz,
      White Brother… alebo ine Up side down brzdy: Hayes HFX9 HD, alebo kludne aj toto co mam teraz Hayes MX2 HD šalter:nie ale prevodovka v naboji

      sedlo: Tioga Multicontrol XXL

      rafy: DoubleTrack

      Duse: Duro

      Plaste:Tioga White Tiger 2.6" alebo Point
      BigFoot 3,00" Kluky: RaceFace Prodigy DH

      Pedale:Platformy a vymenitelne piny na priemysloch Voditka:Shaman DS

      Naboje: RB dezign

      Vyplet: nerez DT

      Hlavove: kludne aj to co mam teraz Rytchie scuzzy logic Rajdy: EXU DH alebo Shaman DH

      Gripy: Hoffman Bikes

      to je asi vsetko :) viac uz nevymyslim.....

      0 0
      • Dumbo  

        aby ma nejaky detailista nezjebal… tie Tioga plaste biely Tiger su len 2,5 a nie 2,6 OK ? :)

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Jen bych opet poznamenal, ze podle tohohle vypisu jsi dost nenarocny milionar a pritom si nedokazes vybrat blbej pevnej ram na FR :) Ja vim. Ten ram musis trefit hned na poprvy, kdezto vsechno tohle co jsi napsal bys jen vyzkousel a zahodil. (Nebo aspon vetsinu z toho:)

          0 0
          • wraftler  

            mam z toho shiveru a rafy a nic som zatial nezahodil…

            0 0
          • Dumbo  

            Ja by som vsetky miliony nevrazil do bajku…:) mne by stacilo 200 000 sk aby som vyskladal bike svojich snov… za zvysne miliony by som zacal podnikat vo svojom obore..... to jest Reštauracia v style nejakeho salaša...... no a kupil by som cast lesa kde by som vybudoval Lanovku nejake nortshory, dropy, lavky a ine...... niekde nakraji nejaku forkrosku..... no a Rozbehol by som poriadny bikepark na slovensku… bolo by to velke stredisko kde by sa dalo napojit a najest vtom zmienenom Salaši a nejaky poriadny servis a shop na biky.....

            0 0
            • Dumbo  

              samozrejem aj poriadnu Zjazdovu trat… kde by sa kazdorocne jazdil Slovensky pohar… a v zime by sa spravil priestor pre SNB a SKI

              no nebol by to pekny sen ? v lete na jar a jesen kopa Zjazdarov, FreeRiderov, Forkrosarov, a mountainboarderov ?

              ach mat tak tie miliony :)

              0 0
              • MF  

                No a kde ten bajkpark bude? Nemam este program na buducu sobotu :) No a pozor na ochranarov. Urcite by tam cvakanie saltrov rusilo medvede !

                0 0
    • Meesha  

      Ja bych si neco postavil. ram: Litespeed, Moots,atd…

      0 0
    • jakub  

      DH RB specilized DEMO XC specialized EPIC

      0 0
      • Gatier  

        No, mojim snom je ocelovy ram Ritchey. Vidlicu by som tam dal asi modru Sid aj ked je to humus, ale co ine?? No vlastne vecsinou by som jazdil na pevnej ocelovej :-) Ale keby som mal milion, striedal by som to na kazdy pretek nieco ine :-)

        0 0
    • quassar  

      silnicka: Colnago casovkarsky: Look bike: Klein

      0 0
    • enjoy  

      nejaky dokonale propracovany HT s vlastnim designem.to bych vazne chtel a jednou…:-)

      0 0
    • fousac  

      bud Hot Chili Lite Rage ve Zluty barve http://www.hot-chili.biz/…s/Lite_Rage/

      nebo Elan Slyer http://www.elan-bikes.com/slyer.html

      ale s vymenou komponetu u obojiho…

      0 0
    • Daf  

      Nevim ale asi bych vybiral mezi Rocky Mountain Vertex SC, Specializet S-Works a Morati.

      0 0
      • Jester  

        Dtto. Az na tu Moratku. Misto toho bych radeji bral Kleina.

        0 0
    • náčelník  

      Sfinx Ferro.

      0 0
    • climber  

      Cannondala už mám (Scalpela) je docela OK, další značky, které jsou podle mě těžce cool – MORATI, KLEIN (i když podle mě ztrácí Klein trochu ze své originality, přechodem pod Trek mají rámy ze stejné slitiny jako Gary Fischer a Trek a ve finále by to mohli všechno stejně lakovat a prodávat pod jednou značkou)

      0 0
      • SELMIRA  

        Chocho. Kanondejla má dneska v Německu každej důchodce. No a na Kleinech a Moratkách se už taky předvádí kdejaké individuum.

        0 0
    • MartinXC  

      Takovýho bika už mám. Chybí mi jen červená objímka sedlovky a s pláštěma se pořád ne a ne trefit. ;-)

      0 0
    • CZiko  

      Cannondale Scalpel, protože je to naprosto úžasné kolo, s úžasným designem, s úžasnou vidlicí, s úžasným rámem a vůbec je to můj sen na který s největší pravděpodobností nikdy nebudu mít dostatek peněz:)

      0 0
      • SELMIRA  

        Jak můžeš žít s pocitem, že si nikdy nekoupíš kolo jaký chceš? MUSÍŠ něco vymyslet!

        Mě dost štvalo, když mě kdysi na vyasfaltovaných německých cyklostezkách předjížděli rentneři na kanónech a já na ocelový dámský plečce, eště k tomu velikost 13…ale vohoz, to jsem mít musela – dresík, kra?áky, botičky a rukavičky kanondejlí jsem si místo obědů a večeří pořídila. Pravda, přilba z Normy trochu kazila dojem… jéééé to byly časy. Pitomý. :o)))

        0 0
        • CZiko  

          no já to myslel v dohledné době, protože jsem student a peněz zrovna přebytek nemám:) Ale jednou si určitě koupím nějaké dělo… až se pode mnou rozloží ta moje Merida:)

          0 0
          • SELMIRA  

            yo, jenže pak možná dopadneš jako yá… jsem si dopřála kolo mých snů, ale stejnak většinou bikuju na mým starym dobrym, ale žel poměrně nefunkčnim a nepohodlnym Meriďákovi :o) Páč tak si mě nikdo nevšímá, můžu si v klidu užívat svou milou zábavku a nemusim furt poslouchat nějaký komentáře…

            0 0
            • onegear  

              Asi mi to uniklo – co to prosim mas za kolo No.1 ?

              0 0
              • fousac  

                ani se neptej.. takovou desne osklivou moratku… :/

                0 0
                • onegear  

                  Prelepim proflaknuty napis MORATI leukoplasti a te osklive sedive plecky si nikdo ani nevsimne . . .

                  0 0
                  • MF  

                    Jasne ze nebajkuje na novom blbom ked je stary dobry :)

                    0 0
                  • SELMIRA  

                    A yo! To je nápad! :o) Jsem si zrovna zakoupila krásné fosforeskující samolepky duchů a kostlivce a řikala jsem si, že by se mi líbily na rámu…

                    0 0
            • SELMIRA  

              yéyey, teď mi došlo, že až si to přečte Pekáček nebo Mi?o, tak se asi pobaví.:o))) Nemyslim Meriďákovi, jako Meriďákovi, :o)) ale na mym Rayíčkovi zn. Merida

              0 0
              • Pekáček  

                Vysvětlení: Meriďák je týpek co jezdí za hobíky v Cyklomaxu, jezdí na Meridě :o)

                0 0
      • climber  

        Jak nebudeš mít, prostě jdi do toho. Koupil jsem si sice „jenom“ nejnižšího Scalpela, ale i tak je OK.

        0 0
    • tutite  

      HT: MERLIN, LITESPEED XC full: SCOTT GENIUS MC All Mtn full: C-dale PROPHET /splněno/

      0 0
    • lith  

      tady už to jeden psal…Morati HC 1.4.....mám pro tohle slabost…

      0 0
    • Vrci  

      C50 nebo time VXRS na Recordu

      0 0
    • norman  

      Kolo v ceně 100 000,– Kč ( minimálně 50), který bych dostal zadara.

      0 0
    • MARIN  

      Fat Chance Yoo Edy, softail Morati, Specialized S-Works silnicka Morati,Colnago nebo Cinelli

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Jako S Works proc ne? http://www.specialized.com/SBCBkModel.jsp?…

        0 0
      • ondrasmtb  

        Tak v tom pripade uz kolo snu asi mam ne :)

        0 0
        • MARIN  

          Nevim jaky mas ty ale ja S S-Works uz mam sice trosicku zastaralou M4 ale mam kolo snu jen uz zada novou vidli.

          No a na silnicku uz nezbyvaji drobne :)

          0 0
          • blick  

            Předpokládám, že máš S-Works na M4 alá SJ, protože nyní na M5ce je S-Works : Epic, SJ, Enduro, HT – a můj favorit je Enduro. Zatím se , ale musím spokojit „jen“ se SJ.

            0 0
            • MARIN  

              Mam S-Works M4 Stumpjumper 2001. Soucasna M5 se mi s tim HF ramem tolik nelibi ale Epicem MaratonSL nebo Pro,FSR Pro by me nikdo neurazil :)

              0 0
    • preacher  

      Santa Cruz Blur www.santacruzmtb.com/…les/blur.php je to můj sen…

      0 0
    • BH  

      mala statiska: zatim se tu zminovalo asi 30 znacek kol(nektere vyjadreni jsou hodne neurcite),z toho nejzadanejsi je Specialized (7),pak je Morati a Klein po 6,a pro canon je 5 lidi.4 by chteli litespeed, 3 Rocky montain . Ze by kolem snu uzivatelu BF bylo kolo od Specialized?

      0 0
      • quassar  

        udelas nam statistiku na silnicky az jich bude vic? :)

        0 0
        • Gatier  

          No tak pridam: Uz som videl karbonoveho Scotta (velmi lahky ram), Colnago C50 (velmi pekny dizajn), de Rosa, Pinnarelo Dogma, Trek Madone 5.9, ale najviac sa mi paci Kovarik- este som ho nevidel na vl.oci. Vlastne raz. Take hebedo na nom sedelo, Sosanka sa tusim volal.

          0 0
        • BH  

          proc ne ? mam udelanou tabulku v exelu.Pokud bude vic dat neni to problem

          0 0
    • Mox  

      Intense M3, nádhera.

      0 0
    • MF  

      Na MTB by som bral nieco od MARINu. Mam jeden a moc fajn bajk. Na cestak by som prijal nieco ako DeRosa.

      0 0
    • Jogador  

      Rám author, vidle RST nebo TRS, řazení SIS, kola REMERX, náboj Shitmano, brzdy plastové V,a náhrobní desku " On zato nemohl, to to kolo":)

      0 0
      • BH  

        nemuzes to vzit trochu vazne?

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Jeho zivot jeste nenaucil. Jeste mu nezesedively vlasy, vrasky se neprohloubily a nemusi kazdy vecer u zprav nadavat na pomery :)

          0 0
          • BH  

            tak jsem to nemyslel, jen me zajima nazor relativne odborne verejnosti, co povazuje za dobre kolo-znacku. nakonec sam dobre vis, jaka diskuze se tu vzdy spusti, kdyz si nekdo chce kopupit kolo Author, merida a pod. a chce znat nazor B-F.Mimochodem, pred x lety jsem provadel nejakou anketu v casopise peloton, kde jedna z otazek byla podobna teto. tehdy reagovalo cca 3 tis. lidi(coz je jiste ze statistickeho hlediska vetsi vzorek nez B-F) a tehdy bylo nejvic zadane kolo GT Zaskar a na druhem miste byl Cannondale. Ovsem i na tomto malem vzorku uvcastniku je zajimave, ze jsou minimalne ovlivneni reklamou a testy v "odbornych " peridikach, nebot jejich snem jsou kola, ktera jsou velmi exoticka a na nasem trhu minimalne zastoupena. to jen ny vysvetlenou, proc bych privital seriozni odpovedi.Se sedinami a TV to nema nic spolecneho

            0 0
    • kpitti  

      ke kolu snů jsem se už propracoval MTB Morati softail :-) Silničku teď mam Šterbu, ale silnička snů je.......Klein.

      0 0
    • Otaku  

      http://www.ironhorsebikes.com/ Proc? protoze DW-link.

      0 0
    • Stax  

      SantaCruz – Blur Intense – Spider XVP Specialized Stumpjumper FSR

      0 0
    • postel  

      Ja kdybych byl milionar, tak si sezenu tohle:http://www.firstflightbikes.com/…anitouFS.jpg

      A hned potom bych si u Franty Mrazka nechal uvarit ten nejultrauberlu­xusnejsi ram kterej kdy udelal, abych se mohl vychloubat, ze tak unikatni clovek jako ja nemusi jezdit na tuctovce…

      SSSSssss asi mi neco uchazi…:-D

      0 0
      • rhapsody  

        heh, zrovna dneska odpoledne sem nad timdle bikem strávil několik minut civěním s otevřenou pusou dokořán :))

        0 0
    • JakeF  

      Sen: Cannondale Flash, pro mě je to symbol dokonalosti HT.

      Realita: Chtěl bych za maturitu Scott Scale 20, Trek 8500 nebo něco v týhle kategorii, snad se poštěstí, nějak extra velký naděje tomu ale taky nedávám… :(

      0 0
    • Skicross  

      Já nevědět co s penězi , tak si pořídím Corratec Hand Made by Mauro Sanino

      Konfigurace snů tady .

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.