• satan123

    Tedka jsem dostal nový husselfelty i se středem.ale nejdou na ně pedály!a kolik by stálo si nechat udělat tou závitnicí nový závit?

    0 0
    • Pá-dlista1  

      Zkus nejdriv prohodit pedal (levy za pravy), pak se nad sebou dlouze zamyslet a na B-F se vykaslat :) Co mas za pedaly?

      0 0
    •  

      jak radi GURU, mala napoveda utahujou se tak abys je pri slapani utahoval :))

      0 0
      • miťo  

        Počkej!!!!! Je to tak, že kdyby se ti kouslo ložisko, tak povolíš šlapáním pedál z kliky. Dříve to byla pojistka, aby ti to v dobách starých pedálů neutrhlo nohu. Jinak: Nasaď pedál na kliku a šlapánim dozadu se to tam našroubuje. Hlavně s citem.

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Jsem si vzpomnel co se mi obcas stavalo. Vozim volny dlouhy nohavice a kdyz jsem mel ocelovy kliky s upevnenim na osu pomoci sroubu (jako objimku) asi takhle: www.hollymillcycles.co.uk/…nkchrome.jpg, tak se mi obcas zahakla pri slapani nohavice za tu kliku a noha zustala naslapnuta v pedalu… no moc vesela prihoda :)

          0 0
    • Pekáček  

      Hele, dají se ty Husselfelty sehnat i ve 180mm délce?

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Ne. Proc? Proc se nepodivas na webovku?

        0 0
        • Pekáček  

          Ale ony se dělají, to se dělaly (letos už je nahradili jiným modelem) i Fivedy, ale NEDAJÍ se prostě sehnat, kapišto? Nikdo je nedováží, protože se jich moc neprodá v téhle délce. Tak se spíš ptám, jestli je někdo někde neviděl.

          0 0
          • Pá-dlista1  

            Ale Hussefelty?

            0 0
            • Pekáček  

              A proč ne? Jedny dlouho očekávaný kliky 180mm (Stylo) jsem ohnul, na druhý (FSA) čekám od Srpna a už to vzdávám a XT04 by měly dorazit teď v lednu. Takže bych na druhýho bika potřeboval druhý dlouhý kliky, jakýkoliv. Já vím že jsou těžší, aly kdyby byly k mání, bral bych je.

              0 0
              • Pá-dlista1  

                No jo. Koukam, ze na e-shopech je nabizeji. Ale na webovce jsem to nejak nenasel. Si je objednej z venku.

                0 0
    • Arty22  

      Zdravím, mám dotaz na závit který se používá v dnešní době u klik a pedálů, (jediný co sem našel, že by to měl být snad whitworth 9/16 " ??)

      ale zajímalo by mě jakmoc je rozšířený a jestli je to normalizovaný standart mezi výrobci, nikde jsem právě žádnou normu nenašel

      0 0
    • Infidel  

      Pánové přiživím se na otázce závitu – potřebuji prodloužit závit na staré 1" vidlici, neví někdo stoupání tohoto závitu, ať vím jak specifikovat závitové očko?

      0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
      • Vilém  

        1"x24TPI

        viz ocko

        0 0
      • JSt  

        spocitej si, jestli se nevyplati koupit novou vidlici. ;-)

        0 0
        • Infidel  

          Psal jsem, že si očko vypůjčím v práci, pokud teda bude k dispozici. Potřeboval jsem jen vědět stoupání, ať vím co vlastně chci. Je jasný, že za cenu závitového očka dostanu dvě nové Suntourky :-)

          0 0
          • Patar  

            Pochybuji , že mimo letitáho cykloservisu toto očko někde s\eženeaš. Navíc potřebuješ vratidlo s dlouhým 1" vedením.

            0 0
          • JSt  

            ten zavit je nestandardni – ocko tezko najdes jinde nez v cyklodilne. zavit ma jemne stoupani. jestli potrebujes protahnout zavit o par mm, budiz. jestli o centimetry vyjde te levnej nova odpovidajici vidlice nez opotrebovani ocka. ;-)

            0 0
          • MD1972  

            mám to očko doma

            více SZ

            0 0
    • Infidel  

      Před X lety jsem si ho půjčoval v bývalé fabrice a měli ho. V současné se chci zeptat. Za to nic nedám. Když nebude, vidlice půjde do šrotu. Je to jen pokus.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.