Který rám ETSC, SantaCruz,Intense?

31 nepřečtených
  • MartinS

    Potřeboval bych s výběrem rámu na fulla, měl bych představu RM ETSX, Intense 5.5EVP nebo Santacruz Blur.(Nebo neco jiného?)Jaký je Váš názor a event. zkušenosti. Odpovídá cena rámu jeho kvalitě?děkuji za odpovědi.

    0 0
    • rich  

      cena ramu vs kvalita – do istej hranice priama umera potom uz za kvalitu znacky :-) skusenosti nemam, ale ETSX zozenies v CR za lepsiu cenu ako 5.5 a o nieco vyssiu ako Blur. Osobne by som volil…hmmm…v tomto poradi: intense etsx blur

      0 0
    • cabbage  

      tenhle problem bych chtel mit taky:-(((((

      0 0
    • TinkTink  

      Myslim ze dost uz platis za znacku, ale kdyz se ti chce… :)

      Co od toho vlastne cekas?

      0 0
      • MartinS  

        Co od toho očekávám: kvalitní, pohodlné kolo na dlouhé jízdy terénem různé obtížnosti, ale ne klasický FR nebo XC závody.Po silnici minimum, bydlím pár metrů od lesa.

        0 0
        • igor  

          ten Intense ma myslim aj na pohlad zavodnejsiu geometriu, na celodenne vylety asi skor Blur alebo ETSC ani pri jednom neurobis chybu a za tie peniaze podla mna stoja, ak nejazdis iba obcas. Ja mam Blur-a a som upne spokojny.

          0 0
        • rb  

          A co třeba RM element?V Brně byl element 30 za nějakých 43 000.Já mít ty prachy,du do toho,ikdyž pár věcí by chtělo vyměnit :-)

          0 0
    • tutite  

      to MartinS: počkal bych na GIANTa Reign, vyjde na půlku, má něco jako VPP od Intense či Santy, má 150 mm a bude o 1/2 levnější. Jinak 5.5 má vynikající reference a ten design, oplátování hlavovky hm..Zdar.

      0 0
    • tutite  

      na progress cycle už maj nový GAINTy, mrkni se, moc pěkné. zdar.

      0 0
    • BB  

      Trance od Gianta, 100 mm zdvihu vzadu je presne co potrebujes na celodenni jezdeni, mas funkcnost srovnatelnou s Blurem viz. http://www.mbaction.com/detail.asp?… a vyberes si model 1 az 4 podle penez. Kasli na RM, Intense a SC.

      0 0
      • tutite  

        moje řeč..Ty GIANTy vypadaj úžasně.

        0 0
        • enjoy  

          ale ten obrovskej napis na dolni trubce,to je podle me hnus.vypada to celkem supermarketove.

          0 0
          • Pá-dlista1  

            Rika clovek na jehoz tuctovem ramu se lesknou pismena daleko vetsi. :)

            0 0
            • DanX  

              na pohodovou jizdu urcite jako prvni Rocky Mountain, ETSX ma kamos a pochvaluje si to, pak Intense, bomba designa vubec, spek jak svina, a santa taky neni vubec spatnej, ale ja bych vzal spis Rocky a nebo Intense

              0 0
            • enjoy  

              promin ale velikej bilej napis TRANCE,to je trochu rozdil nez muj neviditelnej cernej napis RB:-).ale na tvoje prekrucovani jsem si uz zvyknul:-)

              0 0
              • blue  

                a jak vis, ze tam ten napis je, kdyz je neviditelnej? :-)))

                0 0
                • enjoy  

                  v racebike rikali ze tam prej je,verim jim:-). ses jak malej:-))) je,me ty dvojsmysly nejak v posledni dobe jdou:-).ale to me fakt napadlo az kdyz jsem to napsal:-)

                  0 0
                  • blue  

                    170 cm neni moc, jsem opravdu malej, mas vyjimecne pravdu :-)))

                    0 0
                    • rich  

                      tak toto stoji za samostatnu temu :-)) podla oficialnych merani mam 170,5cm ja si vsak myslim a mam moj pocit tomu nasvedcuje, ze je to 172cm vysky :-))

                      0 0
                      • blue  

                        no dobre… tak 169… sem si chtel trochu „zvysit“ sebevedomi a 170 vypada lip :-)))))

                        0 0
        • MartinS  

          Děkuji za tip, ty kola vypadají velmi dobře, cena rovněž přijatelnější. Je fakt, že u rámů, které jsem vybíral se hodně platí za image.

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.