• Zdyn

    Zdar mate nekdo zkysenosti s kotoucema formula 4racing FR/DH ?Libi se mi ted formula extreme FR a to je asi skoro to sami,tak se podelte o zkusenosti.

    0 0
    • kolobrnda  

      Mám sice model EVO 9,5 02 /což je starší FR/, ale nemohu si jej vynachválit. Také uvažuji o FR modelu. V časopise Bike tato brzda bezkonkurenčně vyhrála jako nejsilnější. Mrkni na www.formula-brake.it

      0 0
    • Azagthoth  

      za tu cenu mas Hope a to je sila…

      0 0
    • TinkTink  

      Formule uz se pokazdy vyhnu sec to pude…

      Mel jsem od nich pred par lety 4Racing XC – takova starsi varianta pred nastupem tady tohodle…tolik problemu jsem nemel nikdy s zadnyma jinyma brzdama…dokonce jsem musel reklamovat trmen, protoze ho meli spatne sesroubovany – nesedel presne a pruzinky, ktere odtlacely desky se perfektne lamaly…fakt uzasny bazmek…

      Never more.

      0 0
      • r  

        přesně tak formule ne!! kdyz das deora 525 s velkejma kotoučema bude to o hodne lepsi , osobne vozim SAINT a je to totalni bomba

        0 0
        • Azagthoth  

          ale na saint potrebujes centerlock

          0 0
          • r  

            ja to mam s hayes kotoučema

            0 0
            • pitelboy  

              ja nekde slysel, ze s origos kotoucema to brzdi lip !! co je na tom pravdy ??

              0 0
              • rhuman  

                ja to mam s a2z rotory a brzdi to suprove (porovnavano s xt03,525,xsiv dbh12, hayes9)

                0 0
              • r  

                MAM VEPREDU ORIGOS NA SAINT NABE VZADU HAYES NABU PROTOZE NEDELALI 150MM NÁBU A BRZDÍ OBOJE SUPER

                0 0
          • Pavlos  

            Odkdy?

            0 0
      • Zdyn  

        Jo cetl jsem tvoji recenzi na bajk.cz Jaky jsi mel jeste problemy krom toho trmenu?

        0 0
        • TinkTink  

          Pak uz jenom paku..

          Teda paky…obe na hovno :)

          Nic pro me :)

          Jeste tu mam kit na prisroubovani hadice na paku (sroub a tesneni)…nechcete nekdo? :))

          0 0
    • Azagthoth  

      rhuman,kolko stoja tie XSIV?DBH12 nepoznam,ale poznam DBH a DBH8.

      0 0
    •  

      Kočička! Haf!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.